Gebze güvenlik kamera sistemleri

Evinizi, işyerinizi veya istediğiniz herhangi bir yeri, dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz anda gözetleyebileceğinizi biliyor muydunuz ? Gebze profesyonel kamera sistemlerimizle size en kaliteliyi sunuyoruz.. Profesyonelce tasarlanmış, ihtiyacınıza yönelik bir kamera sistemi ile "GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN"

Gebze güvenlik kamera ve akıllı alarm sistemleri, kablolu kablosuz sistem seçenekleri, kaliteli ve zengin ürün seçenekleriyle Gebze güvenlik size en yakın çözüm ortağınız.

Satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti ni esas alan çalışma politikasıyla yaptığı her işi referans olarak görmek isteyen firmamız da müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. gebze organize sanayi, darıca küçük sanayi, gebze hasköy sanayi sitesi, tuzla mermerciler sanayi, dilovası organize sanayi, mermerciler organize sanayi, tuzla kimyacılar sanayi, tuzla deri sanayi, şekerpınar gebze, gebze güzeller organize bölgesi, gebze plastikçiler organize sanayi, güvenlik kameraları, gece görüşlü kameralar ve akıllı alarm sistemleri, zoom kamera hareketli kameralar renkli box kameralar Gebze güvenlik  ile yanı başınızda.

Ürünlerimiz :

Güvenlik kamerası kurulumu, güvenlik kameraları gebze, gece görüşlü kameralar, box renkli kameralar, zom kameralar, hareketli kameralar, plaka okuma kameraları, gebze bilgisayarlı güvenlik kamera sistemleri, dome kameralar, speed dome kameralar, dijital kayıt cihazları, kamera muhafazaları, kamera montaj ekipmanları, kamera kabloları, kamera lensleri, yüksek çözünürlüklü kameralar, hd kalitesinde kameralar, mobese kameralar, sesli kameralar, sesli dijital kayıt cihazları, gizli kameralar, dadı kamerası, çocuk bakıcısı kamerası, duman dedektörü görünümlü kameralar, gizli kamera sistemleri, ajan kameralar, ses kaydı yapabilen kameralar, dış ortam kameraları, ofis tipi kameralar, iç ortam kameraları, uzun mesafeli kameralar. Gebze güvenlik kamerası, gebzede güvenlik kamerası yapan firmalar, güvenlik kameracı, gebze, gebzede, gebzenin, gebzeli, kamera montajı yapan firma.


 

 

Gece görüş kamerası

Gece görüşlü kamera

Box kameralar

Hareketli dome kamera

Dome kamera

Speed dome kamera

 
KL 6016AV KNOWLEDGE 16 KANAL GÖRÜNTÜ & 16 KANAL SES HDMI ÇIKIŞLI 400 FPS İZLEME 400 FPS KAYIT REAL TIME DVR KAYIT CİHAZI
 • 16 Kanal Görüntü Girişi, 16 Kanal Ses Girişi, 2 Kanal İnterkom  (1 mic + 1 Kulaklık) Girişi, HDMI Çıkış
 • 800x600_1024x768_1280x1024_1366x768_1440x900_720p _1080I_1080p Monitör çıkışı, 8x64 Kanal  (toplam 512 kanal ) Client Desteği, 16 Kanal D:1 Real Time Görüntü H.264 Sıkıştırma Formatı, Görüntü Transferi Explorer ve Client
 • 3G Özelliği İle Cep Telefonlarından Görüntü İzlenebilir,
  GPRS/CDMA/3G/EDGE tabanlı telefonlardan kablosuz IE bağlantısı destekler, Uzaktan Sistemi Yönetebilme ( internet veya ağ üzerindeki bilgisayardan cihaza bağlanarak sistem ayarları değiştirilebilir), TRIPLEX (Aynı Anda Kayıt, Kayıttan İzleme, Netvvork), Embedded Linux İşletim Sistemi , VGA, 2 Adet TV Out Çıkışı ve Ses Çıkışı

  Real Time (Gerçek Zamanlı) Kayıt & İzleme (400 / 400 fps PAL), Görüntü : 1/4/8/16  Görüntü Pencereleme PAL D1 704X576 Görüntü Standartı : PAL 704X576 25 FPS CCIR625 50 SCENES

 • Sistem Kaynağı : 16 Kanal PAL 400 FPS CIF (Kayıt), PAL 400 FPS CIF (Oynatma), PAL 400 FPS CIF (Görüntü Transferi),
 • Her Bir Kamera İçin Farklı Ayarlanabilir Kayıt Hızı ve Kalitesi, 16' ya  Bölünmüş Ekranda Kayıt ve Görüntü İzleyebilme, 16 Alarm Girişi , 1 Alarm Çıkışı
 • Ethernet(10/100 Base-T), RS232 ve RS485 Girişleri, Statik ve Dinamik IP Desteği (DDNS), Uzaktan Kumanda  Dahil, Mause Dahil, Sürekli, Programlı, Alarm ve Harekete Duyarlı Kayıt Seçeneği , HDD Kapasitesi 2 X 2TB HDD (SATA, max. 4TB), Uzaktan Kumanda ve Mouse ile Kontrol, Watchdog  Özelliği
 • USB 1.1   HDD, Flash Memory Stick ve Uzak PC'ye Yedekleme, Hassasiyet Dereceli, Harekete Duyarlı Alan

   

  KL 72144FF KNOWLEDGE 540TVL 1/3 CCD RENKLİ SUPER HAD EX  VIEW COLOR SONY ICS SENSOR, SONY DSP 144 POWER LED 115mt GÖRÜŞ MESAFELİ KAMERA + ORJINAL KAMERA AYAĞI
  • 540 TVL Çözünürlük
  • 115 Mt Görüş Mesafesi
  • 6 / 8   mm Lens Seçeneği
  • Yüksek Mukavementli Harici Ortam Kamera Ayağı Dahil
  • Isıtıcılı, Fanlı
  • Çift Cam Özelliği
  • Sony super had    ex � view görüntü sensörü, 540 TV line çözünürlüğü ve 144 ır led  ile 115 mt infrared aydınlatma istenen yüksek çözünürlüklü kamera.
   Özel montaj ayağı ;montaj ve kullanım sırasında kolaylık, uzun ömür ve mukavemet sağlar.
  • Çözünürlük: 540 TVLINE
  • Sinyal Sistemi: PAL / NTSC
  • IR Led Sayisi: 144 IR  LED (Geniş Açı)
   

  KAMERA SİSTEMLERİ KURULUMU


  Günümüzde kamera sistemlerinin kurulum ve uygulaması, basitmiş gibi görülse bile, bir kamera sistemi kurulurken dikkat edilmesi gereken detaylar fazladır. Kamera sistemlerinin kurulum aşamasında her detay, kaliteli bir görüntü ve sağlıklı bir kayıt sistemi için önemlidir.

   

  Kamera sistemlerinin kurulumunda, kullanılacak kameranın teknik özellikleri ve kullanılacak yere göre uyumluluğunun yanı sıra kablo kalitesi, kayıt sisteminin kararlı çalışabilmesi çok önemlidir. Şu unutulmamalıdır ki, kayıtlara ulaşmak istediğinizde eğer ulaşamazsanız, büyük yatırımlarla alınmış sisteminizin hiçbir anlamı kalmamıştır.

   

  Kamera sistemlerinde, kullanılacak kameraların ve kayıt sistemlerinin kalitesinin yanında kablo, konnektörler ve tüm görüntü taşıyıcılar önemlidir. Mükemmel görüntü kalitesine sahip çok pahalı bir kamera sistemi bilinçsiz bir kişi tarafından yanlış bir kablo kullanılarak kurulduğunda sonuç pek sevindirici olmayabilir.  Kullanılacak kablonun uzunluğuna göre kullanılacak kablonun çeşidi özenle belirlenmelidir zira kısa mesafeli görüntü taşıyıcı kablolarla uzun mesafe görüntü taşıyıcı kablolar aynı özellikleri taşımazlar.

   

  Kullanılacak mekanın ışıklandırması, ortam şartları ve kameranın pozisyonuna göre kesinlikle doğru özelliklerde bir kamera, doğru özelliklerde bir lens ve doğru özelliklerde görüntü taşıyıcı yardımcılar kullanılmalıdır.

   

  Klasik video kayıt cihazları günümüzde artık yerlerini dijital kayıt cihazları ve bilgisayar tabanlı kayıt sistemlerine bırakmışlardır. Bu iki sisteminde kendilerine göre avantajları veya dezavantajları bulunur, dolayısı ile sistem satın alınmadan önce tercih doğru yapılmalıdır ki sistem verimliliği doğru yönde kullanılabilsin.

  Günümüz teknolojisinde internetten görüntü transferleri çeşitli şekillerde yapılmaktadır. Görüntü transferlerinde sağlıklı sonuç elde edilebilmesi birçok yardımcı teknoloji ile ölçeklendirilebilir. Genel olarak kullanılan internet görüntü transfer bağlantı şekli ADSL dediğimiz
  “Assimetric Digital Subscriber Line” yani “Asimetrik Sayısal Abone Hattı”dır. Tanımdaki “Asimetrik” kelimesi düşük yükleme, yüksek indirme hızını ifade eder, dolayısı ile kamera sisteminin kurulu olduğu bir yerdeki örn. 1024/256 kapasitesindeki bir bağlantı hızı sürekli bilgi gönderilmesi yapılacağı için 1024 Kbps olarak değil 256 Kbps olarak kabul edilmelidir.

  İnternet üzerinden görüntü transferi uygulaması için ilk yapmanız gereken internet servis sağlayıcınızdan "STATİK IP" denilen sabit bir IP numarasına sahip olmanız.  Statik IP numarasına sahip olmadan görüntü transferi yapılamaz mı  ? sorunusun cevabı teknik anlamda EVET dir. Ancak internete her bağlandığınızda değişkenlik gösteren sisteminizin IP numarasına sahip olmanız gerekir. Bu çok zahmetli ve zor bir yöntem olduğundan internet üzerinden görüntü transferi uygulamalarında STATİK IP numaranızın olması önerilmektedir.

  Standart Renkli Güvenlik Kamerası, Sony Chipset, 1/3” Sony Süper HAD CCD sensör, 420 TV Lines satır sayısı, Minimum ışık hassasiyeti 0.1Lux (F1.2 özellikli lens kullanıldığında), 500 (H) x 582(V) pixel çözünürlük, Auto iris desteği (Video Drive Auto İris lens kullanılabilir.), Çok hassas AES özelliği, Yüksek kalitede görüş imkanı (Dış ortamda kullanımlarda dahi auto iris lens kullanmaya gerek kalmaz.), BLC özelliği, Otomatik beyaz denge ayarı (Normal/Maksimum seçilebilir.), Otomatik gain kontrolü, Sesli, Çalışma sıcaklığı 0°~ 40° arası, Çalışma voltajı 12V DC ‘dir.

      Standart Renkli Yüksek Çözünürlük Özellikli Güvenlik Kamerası, Sony Chipset ,1/3" Sony Süper HAD CCD sensör, 480 TV Lines satır sayısı, Minimum ışık hassasiyeti 0.25 Lux (F1.2 özellikli lens kullanıldığında)753 (H) x 582(V) pixel yüksek çözünürlük, Auto iris desteği (Video Drive Auto İris lens kullanılabilir.),Çok hassas AES özelliği, Yüksek kalitede görüş imkanı (Dış ortamda kullanımlarda dahi auto iris lens kullanmaya gerek kalmaz.), BLC özelliği, Otomatik beyaz seviye ayarı, Otomatik gain kontrolü, Sesli, Çalışma sıcaklığı 0°~ 40° arası,Çalışma voltajı 12V DC ‘dir.

      enkli Standart Dome Güvenlik Kamerası, Sony chipset, 1/3’’ Sony Süper HAD CCD Sensör, 420 TV Lines satır sayısı, Minimum ışık hassasiyeti 0,5Lux (F 2.0 özellikli lens kullanıldığında), 500(H) x 582(V) pixel çözünürlük, Otomatik beyaz denge ayarı, Otomatik gain kontrolü, Çok hassas AES özelliği, Sesli, 3.6mm board lensli, Ağırlığı 210 gram, Çalışma sıcaklığı 0°~40° arası, Çalışma voltajı 12V DC ’dir.

      Renkli Vandal Proof (Darbeye Dayanıklı) dome güvenlik kamerası, Darbeye dayanıklı, sabotaja ve tahribe maruz kalabilecek yerler için ideal, Sony Chipset, 1/3" Sony Süper HAD CCD Sensör, 420 TV Lines satır sayısı, Minimum ışık hassasiyeti 0.5Lux (F.2.0 özellikli lens kullanıldığında), 500(H) x 582 (V) pixel çözünürlük, Üzerinde 3.6mm / F2.0 özellikli board lens, 92° görüş açısı, Çok hassas AES özelliği, Otomatik beyaz seviye ayarı, BLC, Seçilebilir özellikli, Otomatik gain kontrolü, Çalışma voltajı 12V DC ‘dir.

  * Güvenlik kamera sistemleri kurulumu,
  Güvenlik kameraları ve kapalı devre cctv güvenlik sistemleri günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Bizler şirket olarak sistemin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, oluşabilecek sorun veya arızalar için değerli müşterilerimize destek vermek için hiç durmadan çalışıyoruz. Kalite çıtamızı her geçen gün biraz daha yukarıya taşıdığımız çalışmalarımızda en kaliteli ürün ve hizmeti sizlere verebilmek için çabalıyoruz.


  * Güvenlik kamerası toptan satışı,
  Güvenlik kameraları, güvenlik kameraları aksesuarları, dijital kaydediciler, sarf malzemeler ve yardımcı ürünler olarak en kaliteli ve ürün ve hizmetleri değerli bayilerimize sunmak üzere çalışmaktayız. Eğitim ve tele-destek faaliyetlerimizle desteklemeye özen gösterdiğimiz bayilerimizle oluşturduğumuz büyük ailemizde kaliteyi her yere ulaştırmaya çalışıyoruz.
   

  * Uzaktan erişimli gözetleme sistemleri,
  Internet veya network ağları üzerinden görüntünün transfer edilerek uzak noktalardan izlenmesine olanak sağlayan, günümüzde çeşitli amaçlar için kullanımı yaygınlaşan, evinizdeki bebek bakıcısını izlemekten başka bir ülkede bulunan işyerinizin takibine kadar örneklerle çoğaltmak mümkün birçok amaçta kullanılabilen görüntü transferi ve uzaktan erişimli gözetleme kontrol sistemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz.

   

  * Ücretsiz keşif ve projelendirme*,

    

  * Anahtar teslim sistem kurulumları..

   

  * Kamera sistemi kurulumunda dikkat edilmesi gerekenler,
  Kamera sistemleri kurulumu yapılırken, cihaz kalitelerinin yanında yardımcı ekipman ve aksesuarların özenle seçilmesi gereklidir. Güvenlik kameralarında görüntü taşıyıcı kablo ve aksesuarlar da cihazlarda olduğu gibi hassas davranılması gereken bir konudur. Uzun süreli olarak sizlere sorunsuz ve kaliteli görüntüler üretebilecek bir sisteme sahip olabilmeniz için sistemin tüm detaylarına dikkat etmeniz gerekir.

  Cihazların doğru ortamlarda, dış etkenlerden korunarak muhafaza edilmesi, cihazların çok uzun yıllar sorunsuzca hizmet etmesine yardımcı olan en büyük etkendir. Güvenlik kamerası tercihi yapılırken, kullanılacak ortamın ve beklentinin hassasiyetle belirlenmesi gerekir. Yanlış ortamlarda uygun olmayan teknik özellikteki güvenlik kameraları tercih edilirse, sonuç memnuniyet verici olmayabilir.

  Cihazlarınızı muhakkak konusunda eğitimli ve deneyimli kişilere monte ettiriniz. Unutmayınız ki, güvenlik sistemleri, gerekli olduğu nadir durumlarda ihtiyacınızı karşılayamaz durumda ise, yapılan yatırımın hiçbir anlamı kalmaz.

  Mutlu ve güvenli günler dileklerimizle, aklınıza takılan her türlü soru için bizi arayın !

  Konutlar, ofis, fabrika gibi mekanlarda tesis güvenliği ve personel denetiminin yanı sıra sanayi tesislerinde üretim faaliyetlerini izlemek için kullanılan dış ve iç mekan kamera, seçiciler, bölücüler, çoğaltıcılar, monitörler, video kayıt cihazları ve yardımcı araçlardan oluşan sistemlerdir. Kullanılan mekanlar ile personel ve çevre güvenliği,üretim alanlarının takip ve kontrolü gibi ihtiyaçların karşılanması amacıyla tesis edilir.

  Kameralar : İnsan gözü gibi baktığı yeri izleyene gösteren cihazlardır. Çeşitlilik arz eder. Renkli veya siyah/beyaz olabilir. Ek bir cihazla gece görüşü de sağlanabilmektedir. Lenslerin boyutu istenilen yere göre seçilir. Değeri büyüdükçe lensin görüş açısı daralır. Örneğin 8 mm bir lensin açısı dardır. 4 mm bir lens ise daha geniş bir alanı tarar. Ayrıca zoom lenslerle istenen yer ayrıntılı bir şekilde yaklaştırılarak izlenebilir.

  Monitörler : Kameraların gördüğü yerleri izleyene yansıtan cihazlardır. İsteğe bağlı olarak boyutu seçilir. Sesli veya sessiz, renkli yada siyah/beyaz olanları vardır.

  Seçiciler : Kamera sayısına göre seçilir. Bu cihazlar, kendilerine bağlanan kameraları atlayarak gösterir. Ayrıca kullanıcı isteğine göre seyreder; ister atlatarak her kamerayı, isterse de tek tek istediği kamerayı izleyebilir.

  Quad : Ekranı bölerek seyretme imkanı verir. Kullanıcı isterse bölerek aynı anda 2-4 kamerayı görebilir veya tek tek izleyebilir.

  Multiplexer : Bu cihazla ekran 16 ya kadar bölünebilir. Her kamera aynı anda görüntülenir. Renkli veya siyah/beyaz olanları mevcuttur.

  Video kayıt cihazları : Kayıt cihazlarıyla arşiv yapmak mümkündür. 3 - 12 - 24 saat ve hatta 1 haftaya kadar 3-4 saatlik tek bir kasete sıkıştırarak kayıt yapar.

  Pan/tilt motorlar : İsteğe bağlı olarak sabit kameraları bu cihazlar sayesinde hareketli hale getirebiliriz. Çalıştığı sürece sürekli sağa sola hareket edebildikleri gibi, kullanıcının elinin altında kumanda cihazıyla istendiği zaman da hareket ettirilebilir.