Bizi referanslarımıza sorun !

Gebze güvenlik kameraları, güvenlik kamerası kurulumunda 10 yıllık tecrubeyi kaliteyle birleştirdik. gizli kamera gebze, gebze gece görüş kameraları, güvenlik kamerası kurulumu gebze. Gebze artık daha güvenli bir yer olacak, bizi referanslarımıza sorun. Renkli güvenlik kameraları, mobese kameralar, hareketli kameralar, gebze güvenlik kamera firmaları. Ürün çeşitliliği ve kalitemizle tanışın. kamera firması gebze, fabrika güvenlik kameraları, benzin istasyonu güvenlik kameraları gebze.

Kamera sistemiyle “CCTV Sistemi” ilgili önemli bir not: Kamera sistemi “CCTV Sistemi” olay anını, olay sırasında görüş açısında bulunan kişi ve maddeleri görüntülemek ve kaydetmek suretiyle belgelemek amaçlı kullanılmaktadır. Hiçbir zaman kamera sistemi “CCTV Sistemi” tek başına bir güvenlik sistemi değildir. Kamera sistemi “CCTV Sistemi” diğer sistemlerle entegre olduğunda daha efektif kullanılır.

Güvenlik kameralarının ön plana çıktığı sektörlerin başında iş merkezleri ve plazalar gelmektedir.Sahaya uygun ürün seçimi ve konumlandırma konusunda uzman firmamız, projelendirme ve üstün kaliteli ürünler ile pek çok başarılı projeye imza atmaktadır.Kamera Sistemleri ile bina güvenliği maksimum seviyeye taşınarak güvenlik çalışanlarının işini kolaylaştırmakta ve en büyük yardımcısı olmaktadır.

Kamera kayıtlarına en çok ihtiyaç duyan Hoteller güvenlik kamera sistemlerinin en zor uygulandığı yerlerdendir.Müşterilere izlendikleri rahatsızlığını vermeden güvende oldukları izlenimini vermek ve en üstün güvenliği sağlamak profesyonel bir çalışma ve projelendirme gerektirmektedir.Güvenlir ve sorunsuz bir kamera kayıt sistemi projelerin en önemli hattıdır.Montaj sonrası periyodik bakımlar ve sisteme anında müdehale,kamera ve kayıt sisteminin devamlılığını sağlar.

IP Kamera Sistemi "CCTV Sistemi"
IP Kamera Sistemi “CCTV Sistemi” temel olarak analog kamera sistemi “CCTV Sistemi” ne benzerlik gösterir. Bununla birlikte IT sistemlerini ifade etmekte de kullanılan QoS, Mbp, piksel, firewall ve port gibi terimleri içerir.

Kamera sistemleri güvenlikle birlikte çocuklarını izlemek için tercih edilmektedir.Çalışan aileler çocuklarını bakıcı ile bıraktıklarında, günün her saatinde, dünyanın her yerinden cep telefonları ve bilgisayarları ile izleyebilirler.Üstün teknoloji sayesinde kesintisiz ve canlı görüntü elde edilen sistemler güvenliğiniz ve sevdiklerinizin güvenliği için bir lüks değil, zorunlu ihtiyaç olmaktadır.Konusunda uzman uygulama ve montaj ekiplerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Güvenlik sistemleri uygulamalarının profesyonellik ve üstün deneyim gerektirdiği, uygun ürün ve uzman ekip gerektiren Fabrikalar kamera sistemlerini iş kazalarının azalması, üretim veriminin artması ve kayıpların azalması amacı ile tercih etmektedir.Geniş alanların izlenmesi, uzaktan tüm kameraları izleyebilmek zaman tasarrufu sağlarken, Türkiye genelinde uzman bayi ağımız ile profesyonel hizmet sağlayabilirsiniz.
 
Analog kamera sistemi “CCTV Sistemi” ile IP kamera sistemi “CCTV Sistemi” genel olarak, resimlerin algılanması, transferi, depolanması ve yönetilmesi olmak üzere dört adet temel yapıyı içerir. Bu temel benzerlik dışında analog kamera sistemi “CCTV Sistemi” ile IP kamera sistemi “CCTV Sistemi” arasındaki temel farklılıklar kilometrelerce koaksiyel kabloların kullanılması yerine kablolu veya kablosuz bilgisayar ağları veya internetin kullanılması. Ayrıca DVR “Dijital Video Kayıt Cihazı” gibi cihazların kullanılması yerine istenilen ölçekte genişletilebilen hard disk dizileri ve veri depolama sistemleri üzerine kayıt yapabilmeleri sayılabilir.
Bütün bunların yanı sıra, IP kamera sistemi “CCTV Sistemi” belirli boyuttaki sistemler için çok daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar temel olarak dört başlıkta toplanılabilir; a) Mesafe artıkça görüntü kalitesinin düşmesi sorunun çözülmesi, b) Çevresel etkilerle, koaksiyel kablolarda meydana gelen parametre kayması ve görüntü kalitesinin bozulması sorununun çözülmesi, c) Var olan sisteme kameralar eklenmesi durumunda, donanım kurma gerekliliği sorununun çözülmesi, d) Çevre güvenlik sistemlerinde kullanılan, statik hareket algılama sistemleri yerine yeni kamera yazılımlarının eklenmesine olanak sağlamasıdır. IP kamera sistemi “CCTV Sistemi”nde bütün bu teknikler, pek de uzak olmayan bir gelecekte; sistem güvenliğinin ve dayanıklılığının artırılmasıyla birlikte acil kayıtların CCTV kameraların dahili hafızalarına otomatik olarak yapabilmesi gibi işlemlerin, kamera üzerinde yapılabileceğini göstermektedir.